Zalktis 2014.1.212. versija

2014.gada 24.martā tika izlaista Zalktis 2014.1.212. versija.
Rēķinu sarakstam ir pievienota jauna atskaites izdruka, kurā redzams atšifrējums pa precēm pa daudzumiem, kuri ir iekļauti rēķinos.
Avansa norēķina izdrukai ir pievienota jauna aile – unikālais kārtas numurs vai gada kārtas numurs. Šo numuru izvēle ir pieejams caur avansa norēķina uzstādījumiem.
Kontu apgrozījumu pārskatu eksportējot uz xls caur rīkjosluas komandpogu Eksports uz xls, eksportē arī klienta reģistrācijas numuru, kas vairākiem klientiem ir nepieciešams iesniegšanai kredītspeciālistiem.
Noliktavas krājumu inventarizācijas aktā var norādīt, ka parādīt tikai preces ar atlikumiem, bet arī arī tās preces kuriem atlikumi ir 0, tas dažiem klientiem ir parocīgi pasūtījumu veikšanai krājumu papildināšanai. Turpat arī var atlasīt preces pa preču grupām.
Noliktavas izejošās pavadzīmju apakšdaļā teksta izdrukā teksta apjoms palielināts līdz 1020 zīmēm jeb 10 rindiņām.
Automašīnu ceļazīmēs pievienota jauna degviela – gāze.
Peļņas uz zaudējumu aprēķinam ir pievienota jauna izdrukājama atskaite – atšifrējums pa pievienotiem kontiem, kas nepieciešams katru rindiņu summas kontrolei. Tā pati atskaite arī ir pievienota bilances formai.
Pārskatāmības dēļ visi noliktavas saraksti, atskaites, jauni noliktavas dokumenti un preču un pakalpojumu saraksti ir sagrupēti savā jaunajā zalktis izvēlnē zem nosaukuma “Noliktava”.
Ziņojumā par VSAOI no darba ienākumiem, IIN un riska nodevu varēs izvēlēties no kuriem avotiem, no algu aprēķinu saraksta vai no darba laika tabeles, ņemt stundas daudzumu.
Zalktī ir jauns pamatdatu saraksts Projektu saraksts. Projekti ir piesaistīti pamata grāmatojumiem un rēķiniem. Ar laiku tas būs visos grāmatojumos. Pēc projekta atskaites varēs atlasīt rēķinu sarakstā pēc rēķiniem un arī hronoloģiskajā žurnālā, atlasot grāmatojumus pēc projektiem parastos grāmatojumos un rēķinos. Piemēri, kur tādu iespēju izmantot. Autoserviss projektu sarakstā var ievadīt klientus ar kodiem – a/m valsts numuriem. Un tam varēs piesaistīt veiktos remontdarbus, izrakstot ikreiz rēķinus ar projekta kodu – a/m valsts reģ. numuru. Ir dažādi piemēri, piemēram biedrība veic vairāku projektu realizāciju. Dokumentus var piesaistīt atbilstoši projektu kodiem un viegli sašķirot dokumentus pa projektiem.
Šo versiju var lietot Zalktis 2014.1.xxx versijas licenču turētāji. Šīs versijas licences ir pārdošanā no 24.03.2014. Instalētāju var paņemt no http://www.sore.lv. A.Osmanis